Zázračné slovo ROZHODNUTÍ

Už jste se setkali s tímto zázračným slovem? Víte, že vám může změnit život?
Je ale potřeba sledovat signály. Těla, duše, všeho, co je kolem vás. Když něco nevyhovuje, zastavte se! A řekněte si, chci to takhle?

A to je UVĚDOMĚNÍ si, že bych to chtěla jinak.
To ale nestačí. Musí následovat ROZHODNUTÍ.

Přesně to jsem si řekla vloni v lednu. Chci každé léto skládat tuny dříví a briket na topení, každých čtrnáct dní sekat lány luk? V zimě uklízet sněhovou frézou těžký sníh? Výčet prací by byl velmi dlouhý.

Další krok je AKCE.

AKCE byla celkem dlouhý proces, trvala téměř tři čtvrtě roku. Ale výsledek stál za to! Byly to dny plánování, realizace jednotlivých kroků. A protože jsme měly s dcerou jasnou vizi, vytrvaly jsme. Navzájem jsme se podporovaly, protože cesta to nebyla lehká.

A dnes?

Když se ohlédnu, nemohu uvěřit, co všechno jsme dokázaly.
Konečně máme čas na sebe, na rodinu, výlety a na sebevzdělávání, to mě hodně baví. Zkrátka vše, o čem jsme dřív jen snily.

Zamyslete se, není ve vašem životě něco, co byste chtěli změnit, ale zatím jste neměli čas, nenašli odvahu, nebyla ta správná chvíle?

Udělejte ROZHODNUTÍ. Uvidíte, co všechno může být jinak.

Radostný život vám přeje Stáňa

Stáňa Zahálková
Jsem průvodkyně mandalovou relaxací a zvu vás do kouzelného světa mandal. Marta pro vás připravuje originální vzory, se kterými vás bude relaxace bavit Náš příběh si můžete přečíst zde
Komentáře