Kouzlo mandaly


Vítejte v kouzelném světě mandal,
kde si můžete splnit své sny.

Už jste se někdy setkali s mandalou a jejími neobyčejnými účinky?
Tušíte, jak velký význam má pro duševní pohodu člověka?

Jmenuji se Stáňa Zahálková a seznámím vás s mandalou

Mandala existuje asi tak dlouho, jako lidstvo samo. Jen si vzpomeňte, co všechno kolem vás je kulaté. Mandala nepatří nikomu, je to nadčasový symbol jednoty a harmonie. Je využívána k různým rituálům, setkáme se s ní v umění i architektuře, je také oblíbeným dekoračním prvkem. Dnes už je vědecky dokázáno, že kruh naši mysl zklidní víc než jakýkoliv jiný tvar. Při práci dochází ke snížení stresu, a proto je mandala využívána pro relaxaci, odpočinek a uvolnění.

Mandala je relaxační i meditační pomůckou.Co je na ní kouzelné?

Nepotřebujete výtvarné nadání, žádné školy. Své pocity tímto způsobem dokáže sdělit každý. Nejde o výsledek. Je to čas pro vás, nemyslíte na nic nepříjemného, jste pohrouženi do sebe. Nevnímáte okolí ani čas. A to není ztráta času, je to investice do vaší budoucnosti.

Povím vám malé tajemství. Všechno, co potřebujeme ke spokojenému životu, najdeme v sobě.

Než začnete měnit svůj život, musíte poznat sami sebe. Zjistit, kdo skutečně jste, co opravdu chcete, jaké hodnoty jsou pro vás důležité.
A pro to je ideálním prostředkem práce s mandalou. Tím, že ji vybarvujete, pracujete s barvami a tvary, uklidňujete a uvolňujete svou mysl a noříte se hluboko do svého středu.

A pak už je jen krůček k tomu, žít život podle svých představ.

Samozřejmě se to nestane jako mávnutím kouzelného proutku. Je to proces.


Vytvořila jsem pro vás metodu Lepší život s mandalou


Je to malování mandal se záměrem.

Tento program nejsou jen omalovánky a už vůbec ne jen pro děti. Je to metoda, kde se skrz mandalu o sobě dozvíte spoustu věcí a najdete cestu, jak pokračovat dál.
Mandaly pro vás tvořím intuitivně pro každý úkol.

S čím vám tato metoda může pomoct?

Hravou formou člověku odhalí vnitřní nastavení. I dospělí by si měli umět hrát jako děti, znovu najít ztracenou dětskou radost z každého okamžiku.

Mandalu nemůžete vybarvit špatně. I kdyby se vám nelíbila, odráží vaše aktuální rozpoložení a s tím už se dá pracovat. Přináší vám sebeuvědomění, které vám pomáhá k lepšímu životu a dalšímu vývoji.

A na této cestě je mandala neocenitelným pomocníkem. Pomůže vám ve všech krocích, než dojdete ke svému cíli. Utřídíte si myšlenky, co nechcete, ale hlavně, co chcete, protože jen tak můžete jít dopředu. Zbavíte se strachu ze změny, uděláte první kroky k vaší změně, což je rozhodnout se, stanovit si cíl, dělat malé krůčky, ze kterých se skládá vaše vize a vytrvat.


Prožijete sílu mandal na vlastní kůži

Vyzkoušejte práci s mandalou v pracovním sešitě Moje první mandala se záměrem.
Pro stažení klikněte na tlačítko - je to ZDARMA:


Přidejte se do uzavřené facebookové skupiny stejně naladěných lidí Lepší život s mandalou


Kouzlo mandal inspirovalo také dceru Martu, které maluje obrázky vyzařující pozitivní energii. Jsou to "Tečkované mandaly". Na její galerii se můžete podívat zde.