Kouzlo mandaly


Vítejte v kouzelném světě mandal,
kde si můžete plnit své sny.

Už jste se někdy setkali s mandalou a jejími neobyčejnými účinky?
Tušíte, jak velký význam má pro duševní pohodu člověka?

Jmenuji se Stáňa Zahálková a seznámím vás s mandalou

Mandala existuje asi tak dlouho, jako lidstvo samo. Jen si vzpomeňte, co všechno kolem vás je kulaté. Mandala nepatří nikomu, je to nadčasový symbol jednoty a harmonie. Je využívána k různým rituálům, setkáme se s ní v umění i architektuře, je také oblíbeným dekoračním prvkem. Dnes už je vědecky dokázáno, že kruh naši mysl zklidní víc než jakýkoliv jiný tvar. Při práci dochází ke snížení stresu, a proto je mandala využívána pro relaxaci, odpočinek a uvolnění.

Mandala je relaxační i meditační pomůcka.Co je na mandale kouzelné?

Nepotřebujete výtvarné nadání, žádné školy. Své pocity tímto způsobem dokáže sdělit každý. Nejde o výsledek. Je to čas pro vás, nemyslíte na nic nepříjemného, jste pohrouženi do sebe. Nevnímáte okolí ani čas. A to není ztráta času, je to investice do vaší budoucnosti.

Stačí vám věci, které máte doma. Papír, tužka, propiska, fix, pastelky. Nepotřebujete shánět žádné speciální pomůcky.

Povím vám malé tajemství.

Všechno, co potřebujeme ke spokojenému životu, najdeme v sobě.

A právě to, vám pomůže najít MANDALA.


Co vám práce s mandalami přinese

  • vytvoříte krásný obrázek
  • odpočinete si
  • věnujete čas jen sobě
  • zbavíte se strasu
  • váš život bude harmonický
  • vaše mysl se zklidní

Mandaly jsou rozmanitý svět

Práce s mandalami nejsou jen omalovánky a už vůbec ne jen pro děti. Je to metoda, kde se skrz mandalu o sobě dozvíte spoustu věcí a najdete cestu, jak pokračovat dál. Do mandaly vložíte svůj záměr - to co potřebujete vyřešit, vytvořit apod.

Hravou formou člověku odhalí vnitřní nastavení. I dospělí by si měli umět hrát jako děti, znovu najít ztracenou dětskou radost z každého okamžiku. Je to rozmanitý svět barev a tvarů i čísel.

Mandalu nemůžete vybarvit špatně. I kdyby se vám nelíbila, odráží vaše aktuální rozpoložení a s tím už se dá pracovat. Přináší vám sebeuvědomění, které vám pomáhá k lepšímu životu a dalšímu vývoji.

A na této cestě je mandala neocenitelným pomocníkem. Pomůže vám ve všech krocích, než dojdete ke svému cíli. Utřídíte si myšlenky, co nechcete, ale hlavně, co chcete, protože jen tak můžete jít dopředu. Zbavíte se strachu ze změny, uděláte první kroky k vaší změně, což je rozhodnout se, stanovit si cíl, dělat malé krůčky, ze kterých se skládá vaše vize a vytrvat.

 


Tady se můžete podívat, co jsme pro vás s Martou připravily

Připravily jsme několik produktů s mandalami ZDARMA a placený kurz Naučte se kreslit vlastní mandaly. Na Facebookové stránce Mandaly pro radost a energii pro vás každý týden připravujeme mandalu pro dotvoření nebo vybarvení.


Moje první mandala se záměrem.
Pracovní sešit ZDARMA

Než začnete pracovat s mandalou, stanovíte si cíl. Co chcete tvořením získat. Třeba si jen odpočinout nebo vyřešit nějaký problém, zbavit se strachu, něco
o sobě zjistit, zkrátka cokoliv.

Podle návodu do mandaly vložíte svůj záměr. To je malování
mandal se záměrem. A to pomáhá!

 

Vyzkoušejte práci s mandalou v pracovním sešitě Moje první mandala se záměrem. Pro stažení klikněte na tlačítko - je to ZDARMA:


Antistresové mandalovánky – zkráceně AMA
E-book a Pracovní sešit ZDARMA

Zbavte se stresu a najděte si chvilku pro sebe. Ponořte se do kouzelného světa mandal. Stačí vám jen fixy a pastelky a můžete si vytvořit umělecké dílo. Nemusíte být ani výtvarně nadaní. Zvládne to každý, protože každá mandala malovaná srdcem, je krásná. Při tvoření si nádherně odpočinete, uvolníte svou mysl a najdete vnitřní klid.

A co to vlastně jsou Mandalovánky a proč Antistresové? To se dozvíte v E-booku (elektronická knížka). Součástí je také Pracovní sešit v PDF, ze kterého si můžete vytisknout 3 varianty Mandaly Harmonie pro vaše tvoření.

Pro stažení klikněte na tlačítko - je to ZDARMA:


Naučte se kreslit vlastní mandaly
on-line kurz

Pro zábavu a relaxaci. Pojďte se s Martou naučit kreslit mandaly. Krásné symetrické obrázky vyzařující klid a harmonii.  Zažijte ten pocit, když vám pod rukama vzniká krásné dílo a vaše mysl se zklidňuje. Stačí správný postup a dokáže to každý.
Objevte tajemství tvoření mandal.

Zajímá vás to? Chcete se naučit malovat také tak krásné mandaly?

Klikněte na tlačítko, zjistěte víc informací a kurz si objednejte.


Na Facebookové stránce Mandaly pro radost a energii pro vás každý týden připravujeme
mandalu pro dotvoření nebo vybarvení. Přidejte se k nám.


Kouzlo mandal inspirovalo také dceru Martu, která maluje obrázky vyzařující pozitivní energii. Jsou to "Tečkované mandaly". Na její galerii se můžete podívat zde.

Můžete si vybrat obrázek, který se vám líbí a objednat si ho.


Přidejte se k nám!

S pomocí mandal si můžete tvořit příjemný a harmonický život.

Těšíme se na vás  

Stáňa a Marta - Zahálková pro radost