eBook zdarma – ochutnávka

V našem eBooku zdarma najdete 5 rad, jak se přestat cítit osaměle a brát život zvesela. Rady vycházejí ze zkušeností nás, naší rodiny a přátel.

Jsou v živABlog415 - Blatouchy2otě různé situace, kdy člověk zůstane sám, a nebo se cítí být sám. Možná jste si přečetli náš příběh. Ale dalších možností je velmi mnoho.

V eBooku zdarma jsou jednotlivé rady  podrobně rozepsány, proto zde jen krátce naznačím, o co jde.

1. Pravidelná komunikace
2. Dobré vztahy v rodině
3. Vyrazte do přírody
4. „Kočko-terapie“
5. S námi nebudete sami

1. Pravidelná komunikace

Když je člověk sám, je mu smutno, některé věci ho ani nebaví, protože je nemá s kým sdílet. Naší první radou je pravidelná komunikace. V tomto směru jsou velkou výhodou moderní komunikační prostředky, díky kterým můžete být v pravidelném spojení i se vzdáleným člověkem.

2. Dobré vztahy v rodině

Urovnáním nebo obnovením vztahů se váš život obohatí. Možná vám někdo z nich ublížil. Ale věřte, že když jim odpustíte, necháte minulost za sebou a udobříte se s nimi, hodně vám to pomůže. Rodina je rodina, ta s vámi stále zůstává, přátelé a kamarádi se mohou měnit Navíc získáte bonus. Můžete se zbavit i fyzických nemocí. Tak se nebojte udělat první krok.

3. Vyrazte do přírody

Překonat osamělost můžete také tím, že vyrazíte do přírody a začnete objevovat a vnímat všechny její krásy. Zjistíte, že v přírodě nikdy nejste sami. Příroda je živá, jsou to zvířata, ptáci, ale i stromy a květiny. Chodit do přírody je dnes velmi oblíbené.  Můžete chodit sami nebo si najít nové kamarády např. při procházkách v turistickém oddílu nebo při běhání mezi běžci.

ABlog415 - Mikes4. „Kočko-terapie“

Je známo, že domácí zvířata mají na člověka příznivý vliv. My jsme velké milovnice koček, tak můžeme doporučit tohoto domácího mazlíčka. Výhodou je, že se o sebe umí postarat, stačí ji nakrmit. Sama se umyje, dojde na záchod, najde si svůj pelíšek atd. a hlavně vás bude mít ráda.  O kočkách a jejich blahodárných účincích na lidskou psychiku a duši je toho napsáno spousta v knížkách nebo na internetu a my z vlastní zkušenosti můžeme jen potvrdit, že je to pravda.

5. S námi nebudete sami

A pokud jste si zatím nevybrali z předchozích rad nebo je nemůžete z nějakého důvodu využít například proto, že máte zdravotní problémy a nemůžete vyrazit do přírody nebo se vám zatím nepodařilo najít parťáka pro komunikaci, tak můžete trávit čas s námi na našich stránkách. Můžete nám napsat, třeba jen tak.

Vyberte si některou z rad nebo vyzkoušejte všechny a brzy se budete cítit lépe!

Píšeme články o přírodě, přidáváme fotky, obrázky a videa. Pro chvíle pohody pro vás Marta napsala eBook Ze života kocourka Bédi, ve kterém se setkáte s kočičími kamarády.

Bude nás těšit, když se budete na naše stránky rádi vracet.

Stáňa Zahálková
Jsem průvodkyně mandalovou relaxací a zvu vás do kouzelného světa mandal. Marta pro vás připravuje originální vzory, se kterými vás bude relaxace bavit Náš příběh si můžete přečíst zde
Komentáře