Jak si zahřát studené nohy

Jak mi pomáhají hřejivé relaxační polštářky s přírodní náplní z třešňových pecek zahřát studené nohy? Chci se s Vámi podělit o několika měsíční zkušenosti s našimi magickými třešňovými polštářky, které vyrábíme a můžete si je u nás koupit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak si zahřát studené nohy

 

Zrovna teď mám pod nohama ohřáté polštářky, v mikrovlnce 2 x 25 vteřin. Lépe se mi jejich účinek bude popisovat.

Už si ani neumím představit sedět u počítače bez teplých polštářků pod nohama. Nejen proto, že mám často studené nohy, ale že to prospívá i některým mým orgánům.

Studené nohy mají různé příčiny.

Nohy polštářky nohaMMůžete je zmírnit, ale i odstranit. Díky reflexologii nohy, kterou se zabývám, vím, že v klenbě chodidla se nacházejí plošky orgánů – ledvin, močových cest, močového měchýře, tenkého střeva a po okraji také tlustého střeva.

Kromě promačkávání bodů jednotlivých orgánů na chodidle, je velmi přínosné a pro ledviny ideální ošetření nahříváním. Proto je tak příjemné položit si pod nohy hřejivý polštářek. Třešňové pecky drží teplo, a proto jsou velmi prospěšné pro tyto orgány. Pomáhají jejich prokrvení a ohřátí.

Pro masáž a ošetření tenkého a tlustého střeva je ideální si na hřejivé polštářky stoupnout. A jaká činnost je pro to nejlepší? Zjistila jsem, že je to žehlení. To člověk stojí na místě a může se na hřejivých polštářcích pohupovat a přenášet váhu z jedné nohy na druhou. V sedě se chodidla tolik nepromasírují. Sezení je lepší na prohřívání.

Podívejte se, jak jsou polštářky častým používáním ošuntělé. Ale vnitřek se ohříváním nijak neopotřebovává.

OLYMPUS DIGITAL CAMERATaké něco o náplni relaxačních hřejivých polštářků. Třešňové pecky mají ideální velikost. Přírodní náplně do nahřívacích polštářků, které mají menší velikosti – např. pohanka, nemohou tak dobře masírovat. Třešňové pecky netlačí jako špičaté kamínky a dobře se v nahřívacím polštářku přesýpají a tím přizpůsobují tvaru chodidla.

Jsou příjemné také do ruky, a to oceníte hlavně teď, když nastává zima.

 Je to super, ohřívat si studené ruce a při tom si pohrávat s pecičkami.

Tentokrát to bylo něco na studené nohy a problémy s ledvinami a močovým měchýřem. I touto jednoduchou metodou se těchto potíží můžete zbavit nebo je zmírnit. Je dobré používat nahřívací polštářky každý den nebo aspoň každou možnou chvilku.

Nikdy neublíží, mohou jen pomoci.

Vyzkoušejte naše nahřívací Magické třešňové polštářky. Zbavíte se nejen studených nohou a ohřejete si i ruce.

Máme polštářky i pro děti, na jejich bolavá bříška a na hraní.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Ještě abych nezapomněla, šiju pro Vás polštářky pro radost. Jako dekoraci nebo pro příjemný odpočinek. Polštářky jsou velké 40 x 40 cm a máme je v různých barvách – kostičky modré, zelené, růžové, oranžové, červené. Pokud máte zájem, kontaktujte nás.

 

polstarky4

A pro dlouhé zimní večery něco na čtení a odpočinek duše: eBook Příběhy ze života kocourka Bédi. Seznámit se s ním můžete v několika epizodách zde.

Stáňa Zahálková
Jsem průvodkyně mandalovou relaxací a zvu vás do kouzelného světa mandal. Marta pro vás připravuje originální vzory, se kterými vás bude relaxace bavit Náš příběh si můžete přečíst zde
Komentáře