Máte čas věnovat se svým rodičům, prarodičům?

Jak často navštěvujete nebo voláte svým rodičům, babičkám, dědečkům nebo jiným milým příbuzným?

Vím z vlastní zkušenosti, že tito lidé čekají na každý kontakt. Mnohdy jsou doma sami. Kolikrát už se nedostanou ani ven. Teď mluvím o naší 93 leté babičce, která čeká každý den na můj telefonát. Bavíme se sice jen 15 – 30 minut, ale pro ni je to spojení se světem.

A co kdybych pro vás měla něco, co by jim udělalo radost?

Vy mladší, kteří jste na sociálních sítích, zprostředkujte své starší mamince, babičce, tetě i dalším ze svého okolí příjemnou relaxaci.

Tyto lidi potěší každá maličkost. Každý váš zájem. Na tento příspěvek mě přivedla včera moje 85 letá maminka. Volala mi, abych jí poslala další mandalu. Ráda při nich odpočívá a pak se mnou sdílí svůj výsledek.

Co kdybyste to ZKUSILI TAKÉ. Vytiskněte svým blízkým mandalu a než začnou vybarvovat, pusťte jim krátkou přípravnou audio meditaci

Mandalu k vybarvení v pdf si můžete stáhnout zde.

Kromě toho, že se při vybarvování mandal relaxuje, cvičí se i mozek, jemná motorika rukou. Prospěje jim to. Uvidíte, s jakou radostí vám hotovou mandalu ukáží. A pak můžete sdílet i tady.

Sdílená radost = NĚKOLIKANÁSOBNĚ větší radost.

Mandala pomáhá uzdravit nejen naše tělo, ale také emoce, duši a myšlenky. Je to prostředek pro meditaci, komunikaci, k získání energie, k práci se záměrem. S mandalou můžete pracovat na splnění svých přání, relaxovat, používat pro terapii. Mandaly můžeme číst, nechat na sebe vyzařovat pozitivní energii. Slouží jako pomůcka pro duchovní rozvoj.

A koho práce s mandalami zajímá, ráda ho přivítám v mé uzavřené Facebookové skupině Lepší život s mandalou

S radostí Stáňa

Stáňa Zahálková
Jsem průvodkyně mandalovou relaxací a zvu vás do kouzelného světa mandal. Marta pro vás připravuje originální vzory, se kterými vás bude relaxace bavit Náš příběh si můžete přečíst zde
Komentáře