15 minut s mandalou denně stačí?

Mandaly ke kávičce je soubor mandalek, které stihnete vybarvit tak akorát za čtvrt hodiny. Jsou malé, a proto je můžete mít stále u sebe a vybarvovat kdekoliv.

Co mi o mandalách prozradila moje kamarádka Věra

Věra, řidička tramvaje. Seděly jsme spolu v kavárně a ona měla na stole pouzdro s malými obrázky. Nedalo mi to a zeptala jsem se, co to je. Jsou to tak krásně barevné obrázky. A ona vyndala z kabelky ještě fixy.

To jsem koukala jako zjara. V kavárně tyto věci? A ona mi začala vyprávět, jak je její práce náročná. A že už jí nebavilo večer padnout a ráno vstávat bez chuti. Celé dny jen ty povinnosti. Nějak se k ní doneslo, že by se měla věnovat také sobě, nejenom ostatním. Ale nedávala tomu moc pozornosti.

Mandaly ke kávičce

A najednou na ni na Facebooku vyskočily Mandaly ke kávičce. Zaujal ji ten název, protože její známá ji právě tímto zvala na návštěvu. Věro, pojď na kávičku, myslela tím na pokec. Hned si mandalky objednala a je nadšená.

Ráno, když jde později na směnu, tak si rozhodně jednu k ranní kávě vybere. Říká tomu zákusková mandala. A když má směnu, že se vrací dřív domů, tak se vyklašle na zprávy a vybarví si mandalu na pěkné sny. Básnila o tom, že to fakt funguje. Ráno si intuitivně vezme první pastelku, a podle toho pak říká svému dni. Dnes je její den fialový. A zjistila, že od té doby je většina jejich dní příjemných a krásných.

To byl příběh Věry.

Rozloučily jsme se a ona mi věnovala jednu svou krásně vybarvenou mandalu, prý pro štěstí. A přidala mi odkaz na kurz, můžete se přidat i vy, stačí kliknout na obrázek.

A co Vy? Máte to nějak podobně, že sebe zanedbáváte. Odstrkáváte sebe někam dozadu a říkáte si, jo v důchodu budu mít dost času. Teď se musím postarat o toho, o tohle…. Jenže s přepracováním a stresem může přijít nemoc.

S mandalou tomu předejdete

Pojďte tomu předejít. A jaký prostředek k tomu můžete využít? No přece práci s mandalami. Nemusíte je hned umět sami tvořit. Můžete je začít vybarvovat.

Vyzkoušejte také Mandaly ke kávičce. Je jich 30, na každý den jedna a jedna bonusová, ta je na jednatřicátého.

Získáte přístup do členské sekce, kde najdete popis, jak s mandalkami pracovat. A hlavně těch 30 mandal. Je to 6 obrázků na stránce. Můžete si je i rozstříhat. A co dál? To už se koukněte na informační stránku, kde si je můžete i objednat.

Má jen 15 minut denně s mandalou význam?

Myslíte si, že to nestačí? Možná tomu nebudete věřit, ale 15 minut x 31 dní, dá celou směnu, tj. 8 hodin relaxace. No není to paráda, věnovat ji jen sobě?

Pojďte do toho také. A za měsíc si můžeme napsat, co se u vás změnilo. Zrovna tak jako u Věry.

Těším se na vaše zážitky a příběhy.

Jsme tu pro vás ❤️

Stáňa a Marta

Stáňa Zahálková
Jsem průvodkyně mandalovou relaxací a zvu vás do kouzelného světa mandal. Marta pro vás připravuje originální vzory, se kterými vás bude relaxace bavit Náš příběh si můžete přečíst zde
Komentáře