Kocourek Béďa – co je u mě nového?

Béďa na tričkuTak už jsem i na tričku a vyhřívám se na sluníčku.

Kdo mě ještě nezná, tak se se mnou může seznámit v několika příbězích.  Celý eBook najdete zde. Aktuální rozhovor s mojí autorkou si můžete přečíst zde.

Ti, kteří mě již znají, se už určitě těší na nové příběhy a dobrodružství. Dobrá zpráva, nový eBook Příběhy kocourka Bédi 2 už se píše.

A zde je malá ukázka:
Béďa zpozoroval, jak se na něho z vody dívají dvě velké oči. Byla to žába, která byla až do teď ukrytá pod hladinou. Jenže, jak se začala čeřit voda, vylekalo ji to, a tak se šla podívat, co se to děje. Ještě chvíli tak na sebe koukali a pak se něco stalo. Žába udělala prudký pohyb a vyskočila směrem ke břehu, na kterém seděl Béďa. A než se rozkoukal, tak mu ta hnědá potvora přistála téměř u čumáku. „Co to je, co mám dělat?“ volal Béďa vyplašeně na své kamarády.

„To je přeci žába, tak ji chyť, ukaž, že jsi lovec,“ nabádala ho Amálka. Béďa usilovně přemýšlel, co má udělat. Nejraději by se stáhnul a nechal žábu žábou. Jenže se teď na něho dívali kamarádi a také Amálka, kterou nechtěl zklamat. No, tak jo, jdu na to, řekl si Béďa a vymrštil své tělo směrem k žábě. Jenže ta udělala rychlý úhybný manévr a to už mizela znovu pod hladinou. Ale nebyla sama. V tom zápalu, Béďa tak nějak nepostřehl, že se vrhá za ní přímo do jezírka. A to už bylo pozdě.

KockyLogo1Váš Béďa.

Stáňa Zahálková
Jsem průvodkyně mandalovou relaxací a zvu vás do kouzelného světa mandal. Marta pro vás připravuje originální vzory, se kterými vás bude relaxace bavit Náš příběh si můžete přečíst zde
Komentáře