Zažijte vzrušující dobrodružství s mandalou

Nabízíme vám neobyčejné zážitky s tak jednoduchým tvarem, jako je mandala.

Myslíte, že to nejde?

Vstupte do kouzelného světa mandal

Představte si, jak přicházíte k mandalovému chrámu a máte na sobě několik těžkých vrstev oblečení. Jednotlivé vrstvy jsou stres, strach, nespavost, nervozita, deprese, úzkost, podrážděnost. A tak bych mohla pokračovat dál a dál. Možná jich na sobě tolik nemáte, možná máte jiné.

Vstupujete obrovskou bránou dovnitř. Už když se rozhlédnete, máte příjemný pocit. Nadechujete svěží vzduch.

Před sebou na stole máte mandalu, sedáte si na pohodlnou židli, berete do ruky pastelku, začínáte vybarvovat, třeba od středu. Postupně se uvolňujete a vrstvy nepříjemných pocitů z vás začínají opadávat.

Po domalování mandaly si oddychnete. Uf – všechno ze mě spadlo. Cítím se tak lehce, že bych mohla lítat.

Tak proč ne? Vznesete se a vidíte svou mandalu na zemi. Rozprostírá se po celé podlaze. Uvědomíte si, že jste před chvílí stáli u vstupní brány a pociťovali jste takovou těžkost, že jste mysleli, že vás srazí na zem. A najednou se vznášíte.

To s vámi udělala mandala.

Vcucla do sebe všechny vaše strachy, starosti a ostatní nepříjemné pocity.

Toto je originál, který pro vás namalovala Marta.

A třeba takto může vaše vybarvená mandala vypadat. Tu vlevo vybarvila Marta, tu vpravo já. Vaše může být úplně jiná.

Bude moje mandala také tak krásná?

To může být vaše otázka. Moje odpověď: Každá mandala je krásná a hlavně je vaše. Vy jste do ní vložili své pocity. Mohou být špatné, ale i radostné. Po každé práci s mandalou zažijete obrovskou úlevu.

Mandala na každý týden

Na každou středu pro vás tvoří Marta originální mandalu na vybarvení nebo dotvoření. Najdete ji ZDARMA na Facebookové stránce Mandaly pro radost a energii. Někdy vysíláme i živě půl hodiny klidu a relaxace – Antistresové mandalování se Stáňou. To se na stránce vždy včas dozvíte.

Jste z mandal nadšení a chtěli byste si celou mandalu namalovat sami?

Připravily jsme pro vás on-line kurz Naučte se kreslit vlastní mandaly.

V kurzu vám Marta ukáže, jak si můžete tvořit vlastní mandaly a u toho krásně relaxovat a odpočívat. Předvede vám celý postup na jedné konkrétní mandale a při tom vám prozradí TAJEMSTVÍ toho, jak lze vytvořit jakoukoliv jinou.

Mandala na tvoření

Přidejte se k nám a stáhněte si Antistresové mandalovánky nebo sledujte naši Facebookovou stránku Mandaly pro radost a energii.

Radujme se ze života a dělejme si ho krásnější.

Těšíme se na vás ❤️!

Vaše Stáňa a Marta

Tagy:
Stáňa Zahálková
Jsem průvodkyně mandalovou relaxací a zvu vás do kouzelného světa mandal. Marta pro vás připravuje originální vzory, se kterými vás bude relaxace bavit Náš příběh si můžete přečíst zde
Komentáře