Mandaly pro zoufalce?

Mandaly tvořit nebo vybarvovat?

I když nejsem výtvarně nadaná, nepovažuji za zoufalství nebo něco podřadného, když si mandalu jen vybarvím.

Když mám ale chuť, tak si ji i sama vytvořím.

Co mandala člověku přináší

Účelem každé mandalové relaxační techniky je přece odpočinek, uvolnění, přijít na jiné myšlenky atd. A to splňuje i tato jednoduchá varianta – mandalu jen vybarvit.

Vytisknutý vzor
Vybarvená

Kdo může tvořit mandaly?

Myslíte si, že mandaly mohou tvořit jen lidé s fantazií? Možná. Ale i ostatní mají možnosti relaxace touto jednoduchou techniku, dostupnou pro každého. Nejjednodušší je, vytisknout si nějaký vzor např. z internetu a vybarvit si ho. Když už chcete trochu víc, můžete předlohu doplnit svými tvary a symboly.

Kde mandalu k vybarvení seženu?

Zde vám představím několik možností.

⚈ Vytisknete si vzor z internetu a vybarvíte.

⚈ Vytisknete, doplníte svými vzory a symboly a vybarvíte.

Vytvoříte si svůj vlastní obrazec s pomůckami, které má většinou každý doma nebo si je dokoupíte. A to je papír nebo čtvrtka A4, pravítko, kružítko, úhloměr, tužka a černý fix. Naučit se to můžete v našem kurzu Naučte se kreslit vlastní mandaly.

⚈ Můžete postupovat podle předlohy nebo vlastní fantazie. A mandala vůbec nemusí být kulatá. Vzory mohou kruh přesahovat, může být z některé strany otevřená, může být hranatá, vše je při mandalování povolené.

Vyberete jednu z výše uvedených možností a svůj výtvor si vložte do rámečku nebo si vytvořte vlastní tričko s mandalou a můžete mít tak krásné tričko jako mám já.

Další možností je začít s námi

Stáhněte si ZDARMA Antistresové mandalovánky Harmonie

Zbavte se stresu a najděte si chvilku pro sebe. Ponořte se do kouzelného světa mandal. Stačí vám jen fixy a pastelky a můžete si vytvořit umělecké dílo. Nemusíte být ani výtvarně nadaní. Zvládne to každý, protože každá mandala malovaná srdcem, je krásná. Při tvoření si nádherně odpočinete, uvolníte svou mysl a najdete vnitřní klid.

Kde také najdete vzory mandal k vybarvení

Na naší Facebookové stránce Mandaly pro radost a energii.

Pro někoho bude připravený vzor jednodušší. Za prvé jeho vytvoření trvá někdy dost dlouho a ne každý má s tím trpělivost. Za druhé to není úplně jednoduché.

Pro ty, kteří si myslí, že by vzor nezvládli nebo raději vybarvují, máme už hotové předlohy, které sami dotvoříte a domalujete. Tady máte příklad – 1. mandala je připravený vzor, u 2. mandaly jsou vybarvené černé plošky a 3. mandala je druhá mandala vybarvená. Stejně tak by se dala vybarvit i první mandala. A byla by také krásná.

Na Facebookovou stránku dáváme každý týden zdarma mandaly na vybarvení nebo dotvoření. Najdete zde také soutěže o krásné ceny, kurzy a další informace o mandalách.

Přidejte se, inspirujte se!

Na této stránce najdete nejen výše uvedené mandaly pro tvoření, ale také oblíbené tečkované mandaly od Marty, které si můžete koupit.

I Vám mohou zdobit pokoj a harmonizovat Váš život. Mandaly jsou obrázky malované na plátně a tak si je můžete hned pověsit na stěnu. Podívejte se na galerii a vyberte si.

Pro inspiraci sledujte naši FB stránku Mandaly pro radost a energii. Jste srdečně zváni.

Radujme se ze života a dělejme si ho krásnější.

Vaše Stáňa a Marta – Zahálková pro radost

Tagy:
Stáňa Zahálková
Jsem průvodkyně mandalovou relaxací a zvu vás do kouzelného světa mandal. Marta pro vás připravuje originální vzory, se kterými vás bude relaxace bavit Náš příběh si můžete přečíst zde
Komentáře