Magické třešňové polštářky 3 v 1

Zahřívací:
Prohřejí a uvolní bolavá místa (nohy, záda, ramena atd.)

Masážní:
Příjemně namasírují nejen chodidla

Antistresové:
Masáž a teplo Vám přinesou klid a pohodu

Polštářky plněné třešňovými peckami udrží dlouho teplo a navíc příjemně voní. Blahodárně působí na zdravotní potíže. Objednávka

Moc Vám děkuji za masážní magické třešňové polštářky. Krásně voní po třešních, dýchá na mne příroda a jsou úžasně ušité. Jste šikulky. Barevná látka přesně ladí s účelem polštářků a s tím, k čemu slouží. Pro lidi všech věkových kategorií je to DAR. Polštářky jsem si dle návodu nahřála v mikrovlnce a právě sedím u PC a mám polštářky na krční páteři a cítím nádherné uvolnění a teplo, které se mi rozlévá po celé páteři. Polštářky jsou moc příjemné třeba jen když je držím v dlaních. Je to 1. pomoc pro nás zimomřivé. Zvlášť účinné jsou teplé polštářky na můj bolavý palec u levé nohy. A pokud si je dám pod chodidla, tak je to úplně nový pocit, kdy teplo ve spojení s příjemným tvarem pecek dělá divy! Masíruji si polštářky celá chodidla včetně prstů a paty a nártu a únava je po pár minutách pryč! Pro reflexní terapii chodidel jsou polštářky výjimečné. Polštářky opravdu dlouho drží teplo, je to skvělé! A mám pocit, že pro sebe a své tělo dělám něco opravdu ozdravného a prospěšného. Moc Vám DĚKUJI. Určitě je budu všem doporučovat, pro uvolnění, relaxaci, ale i léčení ztuhlých a bolavých svalů, zad a samozřejmě unavených chodidel. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a úspěchů. Krásný den:-) Zuza
Zuzka K.

Když použijete naše polštářky, tělo Vám bude vděčné.

Magické třešňové polštářky 3 v 1

1. Zahřívací – prohřejí a uvolní bolavá místa. Polštářky můžete přiložit na jakoukoliv část těla – bolavé nohy, klouby, svaly, záda, ramena, krk, břicho atd.

2. Masážní – příjemně namasírují chodidla a tím i orgány, jejichž zóny se nacházejí hlavně v klenbě chodidla. Můžete také masírovat kteroukoliv jinou část těla, kterou potřebujete uvolnit.

3. Antistresovémasáž a teplo Vám přinesou klid a pohodu. Na chodidle se nachází ploška Solar plexus. Jemným masírováním napomůžete uvolnění stresu. Polštářky jsou příjemné i do ruky.

Polštářky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie od miminek po seniory. Velikost polštářku cca 10 x 10 cm.

Pomáhají při: kloubních potížích, bolestech zad, svalů, nadýmání, bolesti břicha, bolení bříška u miminek. Fantazii se při využití meze nekladou.

Co udělat, aby polštářky hřály:

Polštářky ohřejte v mikrovlnné troubě na maximální výkon cca 30 vteřin. Nejdříve si nahřátí vyzkoušejte.

Nahřívání v páře: Použijte pařák na zeleninu nebo na knedlíky. Položte do něj polštářky na alobal, aby na ně nešlo vlhko přímo. Nechte asi 10 minut. Jestli pařák nemáte, stačí dát do hrnce vodu, ohřát k varu a na hrnec položit kovový cedník. Zase dát polštářky na alobal a ohřát v páře. Jsou krásně teplé a voňavé. Vlhko peckám nevadí, jen se pak musí nechat na suchém místě, aby zase uschly.

V troubě: Troubu předehřejte na 150 stupňů a nechte ohřívat na plechu s pečícím papírem cca 2 až 3 minuty. Je nutné hlídat. Nenechávejte bez dozoru.

Pár slov o nás

Táňa a moje dcera Marta - Zahálková pro radost pomáháme lidem dosáhnout lepšího zdraví a duševní pohody. Věnujeme se mimo jiné úžasné terapii, která se nazývá reflexologie nohy.

Na chodidle a nártu až po kotníky se nacházejí reflexní body všech orgánů v těle. Terapie poskytuje nekonečno možností. Výsledky jsou po ošetření vidět velmi brzy. Zdravotní problémy mizí téměř před očima. Stačí pár minut denně a výsledek je ohromující. Nádherný pocit zdraví, svobody a volnosti. Rozproudí energii nejen v těle, ale i v ostatních oblastech Vašeho života. Výhodou je, že k tomu nic nepotřebujete, jen své nohy.

Magické třešňové polštářky jsou jednou z možností, jak o své zdraví pečovat prostřednictvím nohou. Úlevu pocítíte okamžitě.

Proč jako náplň třešňové pecky?

Zdálo by se, že třešňové pecky jsou jen odpadem z třešní. Koho by napadlo, že mají také velmi zajímavé vlastnosti. Především dokáží držet teplo, a proto když se polštářky jen krátce zahřejí, sálá z nich ještě dlouhou dobu příjemné teplo. Dále mají pecky díky svému tvaru a pevnosti také velmi dobré masážní vlastnosti.

Moje zkušenosti si můžete přečíst zde.

Polštářky nejen pomáhají,
ale jsou i krásné!

V dnešní uspěchané době Vám toto rychlé a účinné řešení jistě přijde vhod.

Terapie je ideální nejen pro domácí prostředí. Můžete sedět třeba i v kanceláři u počítače a přitom příjemným způsobem stimulovat reflexní plošky na Vašich chodidlech a tím bojovat proti stresu a únavě. Postačí Vám k tomu jen naše dva malé polštářky.

Dejte si je pod chodidla a přejíždějte po nich sem a tam. Chodidla se příjemně masírují a zároveň prohřívají, čímž působí na nervová zakončení na ploskách a zároveň navozují pocit uvolnění a relaxace. Můžete si je dát také na střed chodidla a houpat se na nich ze špiček na patu a zpět. Nebo si na ně můžete nohy jen položit. I to je velmi příjemné.

Když jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít přestat.

Péče o nohy se vyplatí, mnohonásobně se Vám vrátí v pevném zdraví a duševní svěžesti.

Přirozenou terapií je chození co nejčastěji bosky. Vyzkoušejte na procházce v parku, v lese nebo po trávě. Můžete se inspirovat nejznámějším bosým běžcem Tomášem Zahálkou, pro kterého se stalo bosé chození životním stylem.

Podrobněji se touto tématikou budeme zabývat v eBooku, který připravujeme: „Domácí lékař ve Vašem těle aneb Přes nohy ke zdraví těla i duše." Zjistíte, co je vlastně reflexologie nohy. Které orgány a kde se na noze nacházejí a jak díky této metodě můžete sami přispět ke zlepšení svého zdraví. Najdete zde také několik technik, se kterými si rychle ulevíte od bolestí zad, nachlazení a žaludečních problémů. A mnoho dalších rad a tipů.

Pokud budete mít o eBook zájem, napište do kontaktního formuláře Vaše jméno a e-mail a do zprávy napište: Chci eBook zdarma. Až bude hotový, tak Vám pošleme odkaz. Pokud si objednáte polštářky, pošleme Vám odkaz na eBook automaticky.

Věříme, že naše polštářky i eBook přispějí ke zlepšení Vašeho zdraví a duševní pohody.
Podělte se s námi o své dojmy. Těšíme se na Vaše reakce.

Táňa a Marta Zahálková pro radost, e-mail: mzahalkova@email.cz