Objednávka eBooku Ze života kocourka Bédi 1

 • 1
  eBook Ze života kocourka Bédi 1
  Chcete si odpočinout a máte rádi přírodu? Pak právě pro Vás je tu naše knížka, která potěší nejen děti ale i dospělé. Dostanete se bezpečně do blízkosti malé „tlupy-smečky" koček domácích. Jejich příběhy vypráví kocourek Béďa z města, který mezi nimi ochutnává svobodu koček žijících na vesnici. Staňte se na chvíli kočkou a v přítomnosti chlupatých kamarádů zapomeňte na denní shon!
 • 2
  ZDARMA omalovánky jako bonus k eBooku
  K eBooku získáte ZDARMA navíc Omalovánky s obrázky z knížky, které si můžete vytisknout kolikrát chcete a vybarvovat podle vlastní fantazie. Je to taková speciální Kočkoterapie! A věřte, že vybarvování není jen pro děti. Skvěle si u toho odpočinete!
Moc pěkné!
Marta
Super, úžasné!
Tomáš
Novinky
200.00 Kč
Je to skvělý produkt.
Základní
800
500.00 Kč
Žádáme Vás tímto o udělení souhlasu se zasíláním nabídek na aktualizace programu nebo i dalších našich produktů a služeb. Pokud budete souhlasit, napište Ano. V případě, že si nepřejete, abychom Vám posílali nabídky, napište Ne.*
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz naleznete vedle formuláře), které vycházejí z české a evropské legislativy.
 • 1
  Mzdy pro 3 zaměstnance
  Mzdy
 • 1
  Kniha jízd LS

Potřebujete pomoc?

Napište nám na mzahalkova@email.cz

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.